Telefon: +90 (216) 311 8964
Email: info[@]mystilhome.com

Stor Perde

Stor Perde

Stor perde modelleri son dönemlerde çokça ilgi gören gerek kullanım açısından gerekse dayanıklılığı ve estetik şıklığı açısından tercih edilen perde modellerimizden birisidir.


Yapı olarak alüminyum bir boru üzerine kumaşın sarılması ile oluşan bir perde modelidir. Geniş bir kullanım alanı bu bulan bu perde modelleri sadece evlerde değil, modern ve eşsiz bir yapıya sahip olması nedeni ile işyeri, ofis ve kurumsal alanların pencerelerinin kapatılmasında da çokça başvurulan bir perde modelidir. My Stil Home olarak online sitemiz üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz bu stor perde hizmetleri gönül rahatlığı ile bizlerden alabilirisiniz.


Kullanılan kumaşlar, desen ve renk özellikleri değişiklik gösterse de bütün stor perde yapıları birbirine benzemektedir. Bambu stor perde modelinden PVC stor perde modeline kadar birçok farklı çeşit ile gelse de yapı olarak birbiri ile benzer özellik göstermektedir.

Stor Perde Fiyatları

Her alışveriş sürecinde olduğu gibi stor perde alım işlemlerinde de en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri bizler sizlere vermekteyiz. Sizlere sağlamış olduğumuz her türlü stor perde satış hizmetlerinde ucuz stor perde satış politikası uygulamakta, ancak kaliteden ödün vermeden yüksek standartlar ile hizmeti sizlere ulaştırmaktayız.
Sektörün değerli markaları arasında yer alan My Stil Home olarak sizlerde bizleri tercih edebilir, evleriniz, işyerleriniz, ofisleriniz ve kurumlar için gerekli olan stor perde hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz. Gerekli olan ölçülerin belirlenmesi ardından hızlı bir şekilde hazırlık sürecine geçilmekte ve kısa sürede stor perdeleriniz kargolanmaktadır. Hızlı bir süreç ile sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Stor Perde Modelleri ve Çeşitleri

Stor perdeler öncelikle yapısal özellik bakımından ve kullanılacak olan ortama özgü olarak şekillendirilebileceği gibi zevke ve beğeniye göre de farklı renk ve tasarımlar içeren modelleri ile çeşitlendirilmektedir.Bizler My Stil Home olarak sizlere sağlamış olduğumuz stor perde hizmetlerimizde polyester, mikro petek, bambu, örme, pamuk, polycotton, karartma (Blackout) stor perde modelleri mevcuttur.


Çift mekanizmalı ve tek mekanizmalı stor perde yapıları ve de zincirli, ipli, sensörlü gibi daha otonom yapılar içeren son teknoloji stor perdelerin de satışı sizlere çeşitlerle sınırlı kalmak şartı ile temin edilebilmektedir.


Kurum olarak bu yapı ve özellikler yanında her renk, desen ve istenilen baskı modelleri ile evlerinizin duvar yapıları, tasarımları ve aksesuarları ile uyumlu bir şekilde bu stor perdeler bizler tarafından çeşitlendirilebilmektedir.


Sizlerde bu süreçte kaliteli ve uygun fiyatları ile güvenilir hizmet alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Çocuk Odası Stor Perde Modelleri

Her alan için uygun tasarımlar ile kullanım imkânı bulabilen bir model olarak stor perdeler çocuk odaları içinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir.


Özellikle standart mekanizmalara sahip olan ancak renk ve kullanılan desenlerinin çocukların yaşıt ve beğenilere uygun şekilde tasarlandığı ve de kumaş yapısı olarak çocuklara en uygun olan doğal içerikli kumaşların tercih edildiği stor perdeler kullanılabilir. Bizler My Stil Home olarak sizlere en şirin ve güzel çocuk odası stor perdeleri ile hizmetler sağlamaktayız.

Mutfak Stor Perde

Mutfaklar gün içerisinde en fazla zaman geçirilen ve temiz koşulların sağlanması, doğru ışı düzeyinin ayarlanması ve estetik olarak güzel görünümün elde edilmesi gereken mekânlardan birisidir.


Bu yüzden gerekli olan stor perde mutfak modellerine uygun, renk ve tasarım olarak uyumlu, kumaş yapısı olarak ise kaliteli ve toz tutuma düzeyi bakımından en düşük modeller seçilmelidir.


Bizler de sizlere bu kriterleri önemseyerek hizmet vermekte ve gerekli süreçleri sizlere sağlamaktayız. Bizlerden gerekli olan stor perdeleri temin ederek gerekli süreci başlatabilirsiniz.

Stor Perde Mekanizması

My Stil Home olarak online sitemiz üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz yüksek kalite standartları içeren stor perde modellerimizde çalışma mekanizmaları sağlam ve en kaliteli olan modellerden tercih edilmektedir. Bu bağlamda sizlere sağlamış olduğumuz stor perde mekanizmalarımızın çalışma mantığı şu şekilde işlemektedir;


Belirli bir ölçüye göre kesilmiş olan stor perde modellerimizde yani sizlerin talepleri doğrultusunda kesilen ölçülerle, üst kısımda yer alacak olan alüminyum boruya takılır. Bu boru stor perdenin dönmesini sağlayan bir mekanizmaya bağlıdır. Bu mekanizma tek taraflı ve çift taraflı olarak modellere sahiptir. Bizler sizlere daha kaliteli ve yüksek standartlı hizmetler vermek adına çift mekanizmalı stor perde modellerinin teminini sağlamakta ve önermekteyiz.


Mekanizma çalıştırıldığında boru dönmekte ve stor perdenin kumaşını yukarı ve aşağı yönlü hareket etmesini sağlamaktadır. Böylece istenildiği zaman içerinin görünmesi ve aydınlığın sağlanması elde edilebilir iken istenmediği takdirde geri kapatılma işlemi için tersi yönde mekanizma çevrilir.

WhatsApp Web