Telefon: +90 (216) 311 8964
Email: info[@]mystilhome.com

Dikey Perde

Dikey Perde

Dikey perde genellikle okul, hastane ve iş yerlerinde tercih edilen bir perde modelidir. İmal edildiğinde PVC kullanılır. Ayrıca kumaş ve alüminyum olarak da üretilir. Kumaş olan modeller evlerde tercih edilir. Çünkü bu perdeler ev dekorasyonuna çok güzel bir uyum sağlar. Modern bir görünüm kazandırır. Dikey bir toplama imkanı sunmasından dolayı uzun büyük camlarda kullanımı son derece uygundur. Kısa camlarda kötü bir görüntüsü vardır.


Dikey perde sayesinde güneş ışığından istenilen düzeyde ve açıda yararlanmak mümkündür. Bu perdelerin bir alüminyum ray üzerinde bantları taşıyan vagonları vardır. Ray üzerinde bantları taşıyan vagonları sağa sola ya da ortadan iki tarafa doğru hareket ettirmek mümkündür. Zincir kumanda sayesinde bantlar kendi ekseni etrafında döner. Böylece ışık ayarı yapılır. Dikey perde iç mekanın tasarımını zenginleştirir. Ortama giren gün ışığını ve ısıyı kontrol etme avantajı sağlar.


Dikey perde modelleri belirli avantajlara sahiptir. Ürün darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Güneş ışığının kullanımı konusunda yararlıdır. Dikey perdeler uzun ömürlüdür. Açılıp toplanabilen ve kapanabilen bir mekanizması vardır. Perdede bulunan ip istenen açıda güneş ışığını içeriye almayı sağlar. Kolayca eskimez. Temizliği çok pratik ve kolaydır. PVC üretim olan dikey perdeleri sabunlu bir bezle kısa sürede temizleyebilirsiniz.

Dikey Perde Modelleri

Günümüzde sevilerek kullanılan dikey perdeler her bakımdan büyük avantajlar sunar. Bu perde modellerini özellikle iş yerleri ve hastanelerde görmek mümkündür. Dikey perdenin kullanılacağı cam ne kadar büyük olursa olsun her boyutta üretimi vardır. Bu da büyük bir kolaylık sağlar. Ölçülere göre perde imalatı da yapılabilir. Dikey perdeler otomasyon uyumlu, elle kontrol edilen, motorlu ve kumandalı olarak da üretilir.Dikey perdelerin belirli modelleri vardır. Bu modelleri şu şekilde sıralamak mümkündür;


  • PVC dikey perde
  • Kumaş dikey perde
  • Ahşap dikey perde


Kullanılacak alana uygun olanı belirleyerek uygun olanı temin edebilirsiniz. İşletmemiz uzun yıllardır piyasaya sunduğu kaliteli ürünlerle sizlerden tam not almayı başarıyor.

Tül Dikey Perde

Perde sektörü her geçen gün daha fazla gelişmektedir. İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu özellikte perdenin kolay yıkanabilme özelliğidir. Bu konuda da büyük inovasyonlar yapılmaktadır. Ürün ve model çeşitliliği bakımından oldukça fazla tercih edilen dikey perde modelleri için de bu tip avantajlar sağlanmıştır. Artık yıkanabilir dikey perde kullanabilirsiniz. Tül dikey perde evlerde yıkanma imkanı sunduğundan şimdilerde sıklıkla tercih edilmektedir.


İşletmemiz perde konusundaki tüm yenilikleri her zaman takip etmektedir. En uygun ve en kaliteli perdeleri sizlere sunarak yaşamınızı kolaylaştırmaktadır. Sizlere her zaman güncel seçenekleri bulma avantajı sağlıyoruz. Böylece evinize ya da ofisinize uygun perde modellerini kısa süre de ve uygun fiyatlar dahilinde temin etmeniz mümkündür.

Dikey Stor Perde

Dikey perdeler teknolojinin getirdiği en sevilen modeller arasında yer alırlar. Şimdiler de çeşitli türler konsuunda da alternatifler üretilmiş durumdadır. Dikey perdelerin kendisine has bir sistemi mevcuttur. Dilerseniz elinizle açıp kapatabilirsiniz. Dilerseniz kumandasını kullanabilirsiniz. Bu nedenle kolay kullanım olanağı sunar. Şimdiler de birçok yerde dikey stor perde modellerini görmek mümkündür.

Dikey Perde Fiyatları

Dikey perdeler daha çok ofislerde kullanılır. Çeşitli modelleri vardır. PVC ya da kumaştan yapılabilirler. Renk ve desen seçenekleri oldukça geniştir. Eğimli alanlarda kullanılabilirler. En önemli özelliği ışığı yönlendirebilme imkanı olmasıdır. Dikey jaluzi, dikey zebra perde ve dikey PVC perde gibi modelleri vardır.


Dikey perdeler çalışma ortamının özelliklerine bağlı olarak tek tarafa toplanan, ortada toplanan, çift tarafa toplanan ve ters toplanan olmak üzere şekillere ayrılır. Bunlardan birisini ortamın durumunu göz önüne alarak tercih edebilirsiniz.


Sektördeki yerini mevcut başarısına borçlu olan işletmemiz her zaman müşterilerini memnun eder. Teknolojinin yeni gelişmelerini yakından takip ediyor oluşumuz sayesinde sizlere en yeniyi ve en kaliteliyi ulaştırıyoruz. Perde sektöründeki inovasyonlar hız kesmeden devam etmektedir. Ev, iş yeri, hastane, ofis, yurt ve diğer tüm ortamlar için kolaylıkla kullanılabilen perde modellerimizi inceleyebilirsiniz.


İşletmemiz perde modelleri konusunda geniş yelpazede ürün seçeneklerine sahiptir. Firmamız dikey perde fiyatları konusunda da uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Asla standartların üzerinde fiyat talebinde bulunmaz. Bizimle iletişime geçerek mevcut hizmetlerimiz konusunda daha net bilgiler edinmeniz mümkündür.

WhatsApp Web