Telefon: +90 (216) 311 8964
Email: info[@]mystilhome.com

Jaluzi Perde

Jaluzi Perde

Jaluzi perde farklı malzemelerden yapılmış olan, açma ve kapaması belli bir sisteme dayalı olarak gerçekleşen perde çeşididir. Kullanışlılığı ve şıklığı ile öne çıkan Jaluzi perdeleri en kaliteli biçimleriyle firmamızda bulabilirsiniz. Tercihinize sunduğumuz ürünlerimiz sayesinde odalarınızı çok daha estetik bir hale getirebilir, gün ışığından dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Perde kalabalığından kurtularak odalarınızın perde ihtiyacını tek bir ürünle sağlayabilirsiniz.

Jaluzi Perde Modelleri ve Çeşitleri

Jaluzi perde modelleri ve çeşitleri ile de her zevke, her dekorasyon çözümüne hitap ediyor. Model olarak yatay ve dikey seçenekler bulunuyor. Hangisinin tercih edileceği tamamen zevke ait. Her model görevini başarıyla yerine getiriyor.Çeşit olarak ise malzeme esas alınıyor. Bu noktada da ahşap, metal ve plastik malzemeden yapılanlar karşımıza çıkıyor. Her biri kalite ve fiyat bakımından değişiklik gösteriyor.

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap her zaman doğallığı ve şıklığı ile yaşam alanlarında dekorasyonun önemli bir parçası olmuştur. Bizler ahşap jaluzi perde çeşitlerimiz ile odalarınıza apayrı bir konsept taşıyor, farklı ahşaplardan, farklı renklerde istediğiniz ölçülerde imalat yapabiliyoruz. Kullanımı pratik ürünlerimizde sunta ya da ağaç tercihi sunuyor, zevkinize ve tercihinize göre dayanıklı, zarif perdelerle odalarınızı süslüyoruz.

Ahşap Jaluzi Fiyatları

Ahşap jaluzi fiyatları diğer çeşitlere göre daha yüksektir. Fakat avantajları ve kalitesi en üst düzey olanlardır. Sunta, ahşap, bambu olmalarına göre değişen fiyatlar, metrekare üzerinden hesaplanır. Uzun ömürlü olmaları ile fiyatlarını rahatlıkla karşılarlar.

PVC, Alüminyum, Metal Jaluzi

PVC, alüminyum, metal jaluzi perdeler ahşaplara göre daha dayanıksız olabiliyor. En büyük avantajı ise güneşi tamamen kesebiliyor olmalarıdır. Bu yüzden özellikle balkonlarda tercih edilir. Temizliği en kolay olan çeşittir. Nemli bir bezle temizlendiği taktirde uzun süre temizliğini muhafaza edebilir.

Tahta, Hasır ve Cam Balkon Jaluzi

Tahta, hasır ve cam balkon jaluzi çeşitleri ile balkonlarınızdan odalarınıza gelen ışığı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tamamen kapata da bilirsiniz. Doğallıkları ve şıklıkları ile odalarınızın dekorasyonunu çok daha üst seviyeye taşımış olursunuz.

Dikey Jaluzi Perde

Dikey jaluzi perde modelleri uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlerdir. Üst kısımlarında kornişe asılmak için ekstraforlar bulunur ve bu sayede daha pratik bir kurulum sunar.

Dikey ve Bambu Jaluzi

Bambu her geçen gün daha geniş alanda kullanılıyor. Bunun en gözde örnekleri de jaluzi perdeler. Dikey ve bambu jaluzi perde seçenekleri odalarınıza bambunun şıklığını, kalitesini ve doğallığını taşıyor. Esnekliği ile her uzunlukta başarıyla kullanılabiliyor ve dikey yapısı odalarınızın daha ferah, daha geniş görünmesini sağlıyor.

Siyah Beyaz Jaluzi

Jaluzi perdeler yaşam alanlarına bir tarz katıyor ve uygulandıkları yerde dekorasyonun en temel parçalarından birisi haline geliyorlar. Her renkte tercih edilebilir olsalar da özellikle siyah beyaz jaluzi perdeler her zaman en gözde tercihler oluyor. Siyahın asaletinden ve ciddiyetinden yararlanmak; beyazın saflığından ve parlaklığından yararlanmak isteyenler bu renkleri seçebilir. Ürünlerimizin her şekilde ipleri ve diğer aksesuarları ana renkle aynı olmakta, bu da bir bütünlük oluşturmaya yardımcı olarak boydan boya sabit bir renk geçişi sağlamaktadır. Dolayısıyla odalarınız hayallerinizdeki şıklığa rahatça kavuşabileceklerdir.

Jaluzi Perde Araba

Jaluzi perdeler evlerde, ofislerde ve diğer yapılarda olduğu gibi araçlarda da kullanılabilir. Jaluzi Perde Araba modeli her ne olursa olsun sedan araçlarda kolay montajı ile gün ışığından istenildiği gibi tasarruf etmeye yardımcı olur. Kırmızı, beyaz, gri, bej gibi farklı renklerde araçlarınızın camlarını dekore edebilmenizi sağlar.

Jaluzi Perde Mutfak

Mutfaklar jaluzi perdelerin en çok kullanıldığı alanlardır. Sadece pencerelerde ya da balkonlarda tercih edebileceğiniz jaluzi perde mutfak modelleri kiri, yağı, lekeyi tutmayan, kolay temizlenebilen özellikleriyle dikkat çeker. Dilediğiniz renkte seçim yaparak mutfaklarınızı renklendirebilirsiniz. Gerek metal gerekse ahşap jaluzi mutfak perdelerimiz aynı zamanda anti bakteriyeldir. Bu yüzden hijyenin son derece önemli olduğu mutfaklarda daha sağlıklı ortamlar sağlayabilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutabilirsiniz. Sadece bir nemli bezle dahi silseniz gerçek parlaklığını, temizliğini elde edecektir. Montajı dolap alanlarınıza göre, gerekirse direk cama dahi yapılabilir. Mutfak pencerelerinizin, kapılarınızın ölçüsüne göre her ebatta jaluzi perdelerine sahip olabilirsiniz.

İki Cam Arası Jaluzi

İki cam arası jaluzi çeşitleri en modern perde sistemleridir. Isıcamlar arasına uygulanan İki cam arası jaluzi uzaktan kumandalı ya da manuel olarak kontrol edilebilir. Kullanılan alanda ayrıca perdeye gerek kalmaz. Bütün nitelikle camla uyumludur ve kirlenme, şekil bozulması gibi olaylar olmaz. Yüksek derecede ses ve ısı yalıtımı da yapılmış olur. ışığı ve görüntüyü dilediğiniz gibi kontrol etme fırsatı verir. Bakım, temizlik gerektirmez.

Jaluzi Perde Fiyatları

Jaluzi perde fiyatları oldukça değişkendir. Perdelerin fiyatlarını belirleyen faktörler arasında ölçülerini, malzemelerini, aksesuarlarını ve türlerini sayabiliriz. Malzemesine göre fiyatlar değişmekte, malzeme içerisinde de fiyatlandırma ihtiyacınız olan metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Firmamızda kampanya ve indirimlerle Jaluzi Perde fiyatları daima en uygun haldedir.

WhatsApp Web