Telefon: +90 (216) 311 8964
Email: info[@]mystilhome.com

Döşemelik Kumaşlar

Döşemelik Kumaşlar

Döşemelik kumaş dokuma veya örme gibi çeşitli tekniklerle imal edilmiş, koruyucu ve kaplamalarda kullanılan kumaşlara verilen isimdir. Akrilik, yün, polyester gibi materyallerden üretilen Döşemelik Kumaşlar ev mobilyalarının, araçların döşemelerinde ve daha pek çok alanda kullanılabilmektedir. Farklı özelliklerde, desenlerde, renklerde en özel döşemelik kumaşları firmamız bünyesinde bulabilir, kolayca sahip olabilirsiniz.


Döşeme kumaşı çeşitlerinden beklenen estetik, kalite ve fonksiyonelliktir. Geniş ürün seçeneği sayesinde her zevke ve tarza hitap eden, yaşam alanlarınızın dekorasyonunu en güzel şekilde tamamlayacak kumaşlar mevcuttur. Kaliteli bir kumaş, ürününüzün uzun yıllar aynı canlılıkta kalmasını ve rahat kullanılabilmesini sağlar. Silinebilmesi, yıkanabilmesi de pratiklik sunar.

Döşemelik Kumaş Fiyatları

Döşemelik kumaş fiyatları kumaşların çeşitlerine göre değişir. Elbette her kumaş çeşidinin kalitesi de aynı seviyede değildir. Dokuma sıklığı, desen türü, tokluğu, fonksiyonel özellikleri, hacmi fiyat üzerinde etkendir. Firmamızdan alacağınız bütün döşemelik kumaşlar üstün kaliteli oldukları kadar uygun fiyat avantajlıdırlar. Bu sayede kaliteyi uyguna satın alma fırsatı elde edersiniz. Ürünlerinizi kaplar, uzun yıllar güvenle kullanırsınız.
Ucuz Döşemelik Kumaş

Döşemelik kumaş seçiminde maalesef kimi zaman ucuz döşemelik kumaş tercih ediliyor. Fakat döşemelik kumaş seçiminde tek kriter kesinlikle fiyat olmamalı. Çünkü kumaş, ürünün konforunu, kullanım ömrünü, estetiğini doğrudan etkiler. Bu yüzden kaliteyi uyguna almaya çalışmalısınız ve firmamız tam da bunu sizlere sunuyor.

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları

Döşemelik kumaşlarla sandalyelerinizi, koltuklarınız, koltuk takımlarınızı rahatça yenileyebilir, tarzınıza göre dekore edebilirsiniz. En iyi döşemelik kumaş markaları ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kumaşlara sahip olabilirsiniz. Sürtünme katsayısı yüksek, aşınmalara karşı dirençli, temizliği kolay kumaşlara en kaliteli markalar ayrıcalığıyla erişebilirsiniz.

Desenli Döşemelik Kumaş

Desenli döşemelik kumaş modellerimiz kullanım alanına göre tercihe açıktır. Modellerin hemen tamamında desenli kumaşlarımız mevcut. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için istediğiniz kumaşı, istediğiniz deseni ve rengi belirleyebilirsiniz. Son dönemde dijital baskılarla desen verilen kumaşlar da modern, hareketli, eğlenceli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Leke tutmayan, silinebilen desenli döşemelik kumaşlar her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

Döşemelik Kumaş Çeşitleri

Döşemelik kumaş çeşitleri oldukça geniş. Bu yüzden özellikle döşemelik kumaş seçimini sağlıklı yapmak gerekir. Hangi mobilyalara giydirileceği, bu mobilyaların hangi alanlarda kullanılacağı önemlidir. Mutfak, salon, ofis, araç gibi alanların her birinde kullanılacak döşeme kumaşının yapısı, dokusu değişir. Keten, kadife, şönil, nubuk, süet, tay tüyü, ipek en çok kullanılan kumaş çeşitleridir. Elbette kişisel zevklere ve tercihlere göre de kumaş çeşidinde değişiklik olur.

Döşemelik Kumaş Desenli

Döşemelik kumaş desenli modelleriyle çok farklı ihtiyaçlarda kullanılabiliyor. Bu kategorideki ürünlerimiz zengin çeşitliliğiyle geniş bir yelpaze sunuyor. Keten, kadife, şönil, dijital baskı desen seçeneklerimiz farklı desenler ve renkler ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. Hareketli ürünler elde etmek isteyenler için cazip oluyor. Yeni nesil dijital baskılarla kumaşların desenleri çok daha canlı, çok daha estetik bir görünüm kazanmış bulunuyor.

Döşemelik Kumaş Renkleri

Döşemelik kumaş renkleri konusunda sınırsız bir alternatifi tercihinize sunuyoruz. Bütün ara renkler ve ana renklerde, hemen her döşemelik kumaş türünde ürünlerimiz mevcut. Sade ya da karma renkli tercihler yapabilirsiniz. Bu, tamamen kaplama yapacağınız ürününüzde nasıl bir ton yakalamak ve nasıl bir dekorasyon elde etmek istemenize bağlı. Alternatifin çok olması sayesinde tarzınız, zevkinizi dilediğiniz gibi ürünlerine yansıtıp yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Döşemelik Kumaş Modelleri

Döşemelik kumaş modelleri oldukça geniş. Bu yüzden kişisel tercihlere, kullanım alanına, kumaştan beklentiye göre seçim yapılması gerekir. Son yılların en gözde döşeme kumaşlarından birisi tay tüyü oluyor. Günlük kullanımlarda ise en ideali şönil kumaş olarak dikkat çekiyor. Keten ve sentetik kumaşlarsa her zaman popülaritesini koruyor. Fakat hiçbir dönem modası geçmeyen, döşeme dendiği zaman ilk akla gelen deri oluyor. Suni deri kumaşlar da bu bakımdan her alanda estetik ve konfor sağlıyor.

Döşemelik Kumaş Markaları

Döşemelik kumaş markaları çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Her geçen gün daha estetik, konforlu, bakımı ve kullanımı kolay döşeme kumaşları ortaya çıkarılıyor. Firmamızda bunları sizlerin tercihine açıyor.

Döşemelik Kumaş Kartelası

Döşemelik kumaş kartelası kumaş seçimi yaparken detaylı inceleme sunar. Ürünü prototipinden yakından görme, sağlıklı seçim fırsatı sağlar. Hemen her markanın kumaş kartelasını inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

WhatsApp Web