Telefon: +90 (216) 311 8964
Email: info[@]mystilhome.com

Motorlu Perde

Motorlu Perde

Motorlu perde, perde sisteminin içerisine bir motor yerleştirilerek perdenin uzaktan kumanda ile kontrol edilebildiği perdelerdir. Uzaktan kontrol sayesinde çok daha kolay kullanılır. Bu da hayatı kolaylaştırır. Son yıllarda birçok yerde tercih edilen motorlu perdeler genellikle stor perdelere, jaluzi perdelere göre uyarlansa da standart perdelerde de başarıyla kullanılabilmektedir.

Motorlu Stor Perde ve Fiyatları

Motorlu stor perde ve fiyatları konusunda da en cazip seçenekleri sunan firmamızın ürünlerinde motorlar sarmal boru şeklindedir. Bu sayede perdenin sarıldığı üst boru dışardan görünmez. Perde, yakındaki bir elektrik kaynağından beslenir. Kontrolü, uzaktan kumandayla ya da duvara monte edilen bir düğmeyle sağlanabilir. İşyerlerinde, villalarda, büyük salonlarda ideal ve estetik çözümler sunuyor.Motorlu Perde Modelleri

Motorlu perde modelleri aynı zamanda kullanım alanlarını da şekillendirir. Duvara monte, güneş sensörlü perdeler, stor perdeler en çok tercih edilen Motorlu Perde Modelleridir. Firmamız en kaliteli motorlu perde modellerini her alanda kullanabileceğiniz zenginlikte tercihe açıyor ve uzun yıllar pencerelerinizde modern bir sistem yakalamanızı sağlıyor.

Uzaktan Kumandalı Perde

Pencereler her zaman ulaşılabilir noktalarda olmayabilir. Ya da çok geniş alanlarda her zaman manuel olarka perdelerin kontrolünü yapmak zor olabiliyor. Bu noktada uzaktan kumandalı perde çeşitleri en ideal ürünler oluyor. Özellikle pencerelerin yüksekte kaldığı alanlarda, toplantı salonlarında uzaktan kumanda oldukça konforlu oluyor. Tıpkı bir televizyonu kontrol eder gibi perdeler kontrol edilebiliyor.

Elektrikli Otomatik Stor Perde

Elektrikli otomatik stor perde uygulaması kumaş, ahşap, karatma, süet, zebra, siluet, bambu, katlamalı, polyester, screen, keten perdelerin tamamına uygulanabilmektedir. Her perde için ayrı bir motor kullanılmakta ve perdenin ağırlığına uygun güçte motor tercihi yapılmaktadır.

Motorlu Perde Sistemleri

Motorlu perde sistemleri perdelerin kolay kullanılmasını sağlıyor. Tek tuş ile toplanıp aktif hale getirilmesi sağlanıyor. Bütün perdeler aynı anda ya da sırayla açılıp kapatılabiliyor. Hem evlerde hem de kurumsal alanlarda kullanılabilen motorlu perde sistemlerinin en temel meselesi uygun güçte motor kullanmaktır. Aksi taktirde kullanım zorlaşır, motorun ömrü kısalır.

Kumandalı Stor Perde

Kumandalı stor perde çeşitleri renk ve kumaş dokusuyla çok geniş bir içerik sunuyor. Desen seçenekleriyle de öne çıkan kumandalı stor perdeler klasik dekorasyon stillerinden dantel yüzeylere ya da dijital baskılı modern tasarımlara kadar zengin bir alternatif sunarak her mekânda kullanımı kolay, estetik sonuçlar sunuyor.

Akıllı Perde Motoru

Akıllı perde motoru marka ve modelleri çeşitli seçeneklerde bulunuyor. Motor seçimi, perdenin ölçüsüne, türüne, ağırlığına gire yapılıyor. Buna göre motor gücü belirleniyor. Özellikle Avrupa ve uzak doğu menşeli Akıllı Perde Motorları daima daha büyük ilgi görüyor. Daha konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım veriyor. Motorlar akıllı kumandalarla ya da butonlarla kontrol edilebiliyor.

Motorlu Dikey Perde

Motorlu dikey perde yataya göre biraz kurulumu zor olabilir. Fakat oldukça performanslı bir kullanım sunuyor. Bu tür perdelerimizi bürolarınızda, otellerinizde, hastanelerinizde, işyerlerinizde ve diğer bütün yaşam alanlarında rahatça kullanabilirsiniz. Çok sayıda desen ve renk alternatifiyle odalarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Katlamalı Motorlu Perde

Katlamalı motorlu perde çeşitleri geleneksel ve dekoratif perde sistemleri olup çok sayıda rengi, deseni ile her zevke hitap eder niteliktedir. Odalarınızı şekillendiren katlamalı perde sistemlerinde perdeler toplanarak zarif bir görüntü oluşturur.

Motorlu Perde Kumandası

Motorlu perde kumandası modelleri motorlu perdeleri uzaktan kontrol etmeye yardımcı olur. Tercihe sunduğumuz kumandalar son derece estetik ve kullanışlıdır. Motorlarınızı ve perdelerinizi kolayca ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp Web